O NASZEJ

SZKOLE

 

     Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkolą, nastawioną na profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Oddział w Łodzi jest filią Szkoły Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się - "Tubaj" z Bolesławca, której metodyka przynosi najlepsze w kraju rezultaty. Szkoła prowadzi kursy w zakresie szybkiego czytania i technik pamięciowych według metodyki opartej na metodzie O. A.

 

Kuzniecowa i Ł.H. Chromowa uzupełnionej najlepszymi wzorcami autorów zachodnich (T. Buzan) oraz na bazie badań, diagnozowania czytelnictwa i zajęć praktycznych prowadzonych przez szkołę Zdzisławy i Czesława Tubajów.

 

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się zapewnia uczestnikom kursu postęp w szybkości czytania oraz  w przyswajaniu wiedzy. Kursy pobudzają kreatywność,, zwiększają koncentrację i efektywność oraz jakość pracy zawodowej. Uczestnicy uczą się jak się uczyć oraz w jaki sposób szybko i skutecznie zapamiętywać i przetwarzać zdobywaną wiedzę oraz informacje.

 

Absolwenci naszej Szkoły uzyskują wyniki niejednokrotnie przekraczające 20.000 słów na minutę! Każdemu z uczestników gwarantujemy uzyskanie co najmniej tempa naturalnego tj. około 700-1200 słów na minutę, przy jednoczesnym wysokim zrozumieniu tekstu.

 

Zdobyte umiejętności pozwolą skutecznej i szybciej działać w biznesie, osiągać lepsze wyniki w nauce.

 

Szkoła "Tubaj" posiada największą sieć swoich oddziałów w Polsce, a także swoje przedstawicielstwa w Wiedniu, Paryżu oraz we Frankfurcie nad Menem. Współpracujemy z Uniwersytetem Jagiellońskim, Europejskim Stowarzyszeniem Studentów prawa ELSA, Collegium Pollonicum Słubice-Frakfurt, Fundacją Cała Polska Czyta Dzieciom.